Yüksek kaliteli havuzlar için çözüm ortağınız.  

GENEL KULLANIMLI, OTEL, KULÜP, SPORTİF HALKA AÇIK HAVUZLAR

Ana sayfaya dönüş<<<

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  PDF>>>

Havuz

 1-EcoClean® Filtrasyon

Tam otomatik, Çok-Tek katmanlı

Kokusuz, renksiz, tam filtrasyon.

 2-BlueClear® Hijyen

Saf Klor-Oksijen bağları ile 

Ucuz ve güvenli dezenfeksiyon.

3-BlueControl® Kontrol

Havuz bilgisayarı. Tam kontrol,

ölçüm, kayıt  ve otomasyon.

  4-En iyi Mühendislik

Tasarım, Montaj, gözetim ve servis

Genel kullanımlı havuzlar için olan Alman normu DIN 19643, olması gereken şartları sıralar.  Bizim tekniğimiz, projelerimiz ve işletme planlamamız ile bunu daima avantajlarla sağlarsınız.

Havuz kokusuz, renksiz, tatsız ve kusursuz bir güvenli havuz suyuna sahip olmalıdır. Eser miktardaki Eser miktardaki saf klor+oksijen bağları ile en yüksek hijyen güvenliğini ve redoks potansiyelini sağlayabilirsiniz.

Ospa ile, Yüksek klor, bağlı klor,  THM-kloroform konsantrasyonu etkisinde kalmazsınız.

DIN Normlarına uygun, kokusuz, hijyen, gelişmiş havuz tekniği, Dezenfeksiyon, tam otomasyon, kayıt ve kontrol. OSPA-ERKOÇ ile Kimyasallarda %90, Elektrik ve su sarfiyatında %50, Eleman maliyetinde %90, Sağlığınızda % 100 e varan Tasarruf.

 

Hissedilebilen en iyi suyun arkasında daima Ospa vardır.

Ospa'nın 80 yılı aşkın yenilikçi tekniği, yaygın kullanılan teknikten daima 2 dalga boyu öndedir. İster Otel havuzu veya genel kullanımlı havuz, ister olimpik yarışma havuzu, ister Terapi havuzu olsun; Ospa ekipmanları, önerdiği sistem, projeleri geçerli tüm Talimat ve Normlar avantajlarla karşılar.

 

Beklentiler farklıdır.  Havuzu kullananlar; Kokusuz, renksiz, göz yakmayan, temiz, güvenli, bol oksijenli havuz suyu ister. İşletmeciler ise; Garantili, yüksek verimli, problemsiz, kolay işletilebilir, her zaman kullanıcılara ve kontrol için gelen yetkililere  güven veren, deneyimli, güçlü bir teknik isterler.  İşte tam da hedefimiz budur. Daima, İşletmeciler karlıdır, yüzücüler güvenlidir.  Bizim amacımız; Havuzların planlama, montaj, işletme ve servisini herkes için iyileştirmek, kolaylaştırmaktır ve kusursuz kılmaktır.

1929 yılından bu yana,  65.000 den fazla çalışır referans, en yüksek kalitede ekipmanlar, mühendisler, tasarımcılar, teknik elemanlar. Tüm havuz sisteminin önde gelen tedarikçisi, havuz tekniğinin öncüsü. En büyük yeniliklerin ve patentlerin sahibi. Ospa ile asla yanılmazsınız.

İyi mal ve hizmet ucuz olmaz. Bu teknoloji ve hizmet sektörünün bütün alanlarında geçerli bir kuraldır. Doğru vereceğiniz kararla, paranızın gerçek değerini bulmasını sağlayacaksınız. Ospa'nın fayda/maliyet oranının mükemmelliğini ve size daima daha avantajlı teklifler sunduğunu göreceksiniz.

Ospa genel havuz sistem şeması (DIN)

Genel Havuz sistemi

1-BlueControl kumanda  2-Modem, Web bağlantısı   3-Rezerv depo   4-Su seviye kontrol  5-Kanal temizlik ventili  6-Pompa  7-Flok dozajı  8,9- DIN Otm. Filtresi  10-Isıtma  11-BlueClear dezenfeksiyon  12-pH yükseltici dozaj  13-pH düşürücü dozaj  14-Taban besleme  15-Su altı masajı tesisi  16-Su püskürtme tesisi  17-Su altı aydınlatma 18-Omuz masajı tesisi 19-BluControl plot

 

Broşürler

Genel Havuz broşürü 

 

Projelerimizden bir kısmı:

Resimlerin üstünü tıklayarak, pdf olarak projeleri inceleyebilirsiniz.

Enka su topu havuzu

ENKA Spor kulübü su topu havuzu/İstanbul

 

Enka Olimpik havuzu

ENKA Spor kulübü olimpik havuzu/İstanbul

 

Swishotel pool Moscow

SwisHotel/Moskow

 

Fairmont Quasar SPA/İstanbul

 

Faitmont Quasar Podyum havuzu Istanbul

Fairmont Quasar Podium/İstanbul

 

Nun okulları/İstanbul

 

 

Havuzlar

                   

               

               

 

         

Ana sayfaya dönüş<<<

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  PDF>>>

 

OSPA-ERKOC LTD.   Cenap Şahabettin Sok. 69  Koşuyolu 34718 İSTANBUL-TURKIYE   Tel: +90 216 326 9515  Fax: +90 216 428 8016        info@erkoc.net

2018 en iyi marka ödülü